категорії: блоґ-запис

Курс: діловий етикет

теґи: діловий етикет, заняття, напрямки

 

Етикет є одним із головних «знарядь» формування іміджу. У сучасному бізнесі обличчю фірми присвячується немала роль. Ті фірми, в яких не притримуються етикету, втрачають дуже багато. Тому завжди потрібно пам'ятати один з найголовніших постулатів, який знають бізнесмени всього світу: хороші манери – прибуткові.

Практично у всьому світі етикет – основа корпоративної культури, а також ділових стосунків з іншими партнерами. Це тому, що етикет в силу своєї життєвості створює приємний психологічний клімат, який сприяє діловим контактам. Етикет, якщо розуміти його як встановлений порядок поведінки, допомагає уникати  промахів або згладити їх доступними, загальноприйнятими способами. Тому основну

функцію або сенс етикету ділової людини, можна визначити як формування таких правил поведінки в суспільстві, які сприяють взаєморозумінню людей в процесі спілкування. Ефективне спілкування неможливе без знання норм етикету. Ефективне ділове спілкування і володіння нормами етикету – це пов'язані процеси, і один без іншого не можуть існувати.

Другою за значенням функцією етикету є функція зручності, тобто доцільність і практичність. Починаючи з дрібниць і до більш загальних правил, етикет являє собою наближену до повсякденного життя систему.

На наших тренінгах через аналіз конкретних ситуацій
– Ви спробуєте технології створення сприятливого персонального іміджу та ефективного встановлення контакту з вашими бізнес-партнерами та колегами;
– дізнаєтеся, що ж відрізняє успішних і світських ділових людей; чому недостатньо бути хорошим професіоналом, а треба ще й дбати про створення свого іміджу;
– Ви також дізнаєтеся і навчитесь вести себе відповідно до правил етикету в різних життєвих ситуаціях, – на роботі, у гостях, у ресторані тощо.

Перелік тем, що розглядаються на тренінгу:

1. Історія етикету.
2. Привітання знайомих і незнайомих. Порядок привітань і рукостискань.
3. Діловий етикет. Етикет для керівників і підлеглих співробітників.
4. Правила ввічливості на роботі ( Ви на роботі, начальник і підлеглий, новий співробітник, дистанція)
5. Подарунки. Як і що дарувати співробітникам та керівникам.
6. Імідж ділової людини ( перші враження, зовнішній вигляд, аксесуари, хода, чи легко вести себе пристойно, сидіти потрібно красиво, ох вже, ці руки ...)
7. Аналіз позитивних і негативних сигналів спілкування.
8. Мистецтво ділового спілкування (вміння слухати, тактовність, компроміс, чарівність спілкування)
9. Телефонний етикет (правила спілкування по телефону) і ділове листування.
10. Переговори в курсі ділового етикету ( діловий протокол, хто і як все закінчилося?, правила хорошого тону для господарів зустрічі і їх гостей, переговори та зустрічі в ресторані (правила поведінки в ресторані), бізнес-вечеря, ланч; обід з керівником, співбесіди і т.п.
11. Завершення тривалої бесіди.
12. Прийоми -  ділові, урочисті, офіційні
13. Спілкуємося з іноземцями. Особливості етикету в різних країнах. Невербальна мова різних народів.
14. Етикет особливого випадку (театр, кіно тощо)

Для Вашої зручності тренінг з ділового етикету – це 12 занять по 2 години у вечірній час. Особливістю занять є рольові ігри та відеоаналіз, який дає можливість побачити себе зі сторони в різних ситуаціях.